סיר מיקסר

סיר מיקסר מתוצרת חברת Dietatec מפינלנד נחשב המתקדם בעולם ובנוסף לכך גם הנו ורסטילי למטבח המתקדם!

בחירה נכונה של סיר בישול הנה חשובה וקריטית לכול מטבח מוסדי. התוצאות הטובות ביותר בבישול הנן קומבינציה של מרכיבי מזון איכותיים, מקצועיות העובדים וסיר בישול מתקדם.
הסירים מתוצרת חברת Dietatec פינלנד כוללים כחלק מובנה מיקסר ויכולת התחברות למערכת "צינון" עובדה המקנה לסיר ורסטיליות גבוהה והתאמה למגוון רחב של לקוחות, ממסעדות גורמה ועד חברות קייטרינג גדולות.
סידרת MI – MX 

פנל הפעלה בעל מסך מגע צבעוני בגודל 7", מסך הפתיחה מאפשר בחירה: מהיר, קל, מועדפים וקריאת תוכניות.
ביכולתך לייצור תוכניות הכוללות עד 6 שלבים. סידרת ה- MX מאפשרת לך גם שמירת התוכניות בספריית המועדפים.
במסך מוצג סטאטוס שלבי הבישול: טמפ', זמן נותר, מהירות המערבל, נפח מים.
ביכולתך לתכנת את הסיר כך שיתריע לך בעת הוספת מרכיבי הבישול לדוגמא עם תתכנת תזכורת להוספת בשר הסיר יתריע לך על כך וימשיך את עבודתו לאחר מכן באופן אוטומטי לחלוטין.

 
סידרת Soupper

ביכולתך לאחסן עד 100 תוכניות כול תוכנית בעלת 2 שלבים. עבודה בהתאם לתוכניות מבטיחה אחידות בבישול וניצול מיטבי של הסיר.
צינון יעיל

צינון מהיר הנו קריטי להליך "בשל צנן". צינון מאריך את חיי המדף של התבשיל ומקטין דרמטית את שעות העבודה מזרז את זמן ההכנות. הרבה תבשילים דורשים צינון מהיר על מנת לקבל את התוצאה האופטימאלית של התבשיל. צינון מהיר מושג באמצעות הקטנת הפרש הטמפ' בין הקרר למזון, הדרך הטובה ביותר לבצע זאת הנה באמצעות "בנק קרח" של "0" מעלות.
לקוחות

הסירים מתוצרת חברת Dietatec הנן בשימוש נרחב בבתי ספר, בתי חולים, בתי אבות, חברות קייטרינג, מרכזי ירידים, ספינות ועוד.... גודל הסיר הקטן ביותר הנו 40 ליטר והגדול ביותר הנו 470 ליטר.

תפעול ופנל הפעלה
הסיר מיקסר הנו חלומו הרטוב של כול שף במטבח המוסדי. הסירים כוללים תוכניות בישול מובנות עד ל- 1000 תוכניות בדגם MI.

דגם MX  כולל גם 60 תוכניות בישול אוטומטיות באופן מלא מה שעליך לעשות הוא לבחור את התוכנית הרצויה לדאוג לזמינות המרכיבים, לתפעל את הסיר בהתאם להנחיות שיוצגו לך במסך המגע.

​עבודה בהתאם לתוכנית מובנת מבטיחה לך הדירות/אחידות בתוצאות הבישול ופרודיקטיביות גבוהה של תהליך הבישול.
משקל אינטגרלי בסיר

הסיר מתוצרת חברת Dietatec דגם MX  הנו היחיד בעולם בעל משקל אינטגרלי מובנה בסיר, בדיוק של 100 גרם עד למשקל מקסימאלי של 500 ק"ג. כבר אין צורך במדידות מורכבות ובבקרה אחר מרכיבי הבישול הכול מובנה בסיר וחלק אינטגרלי מתהליך תפעולו. המשקל משולב באופן מובנה בתוכניות הבישול כך שבכול פעם שהסיר מבקש ממך להוסיף מרכיב המשקל מופעל באופן אוטומטי ומציג לך את המשקל "טרה" דבר המקל על הליך הבישול באופן משמעותי.
אביזר ערבול

האביזר הנו מרכיב קריטי וחשוב בטיב תוצאות הבישול. מהירות סיבוב באביזר משתנה מ- 10 עד 200 סל"ד. ישנם כ-7 מצבי ערבול שונים לכיסוי מלא של כלל הבישולים והתבשילים.
אביזר הערבול הנו המפתח לקבלת תבשיל הומוגני וטמפ' אחידה בכול נפחו של הסיר. אביזר הערבול של Dietatec  בנוי משלושה חלקים פריקים כדי לאפשר הגדרת תצורת האביזר האופטימאלית לתבשיל.
אביזרים וכלים
שאלת - ציוד מטבחי מוסדי לוגו

שירות, אחזקה ומכירה של ציוד מטבחי מוסדי

סניף מרכז
משק 49, מושב צפריה
ת.ד 654 אור יהודה, 60394
טלפון: 03-960397703-9603977
פקס: 03-9605348

shaalat@shaalat.co.il

 
מספר ספק משהב"ט 83414158
מספר עוסק מורשה 557439270