מטחנות בשר

מטחנות הבשר מתוצרת החברה ידועות בהיגיינה הגבוהה שלהן ובתוצאות הטחינה. החברה מייצרת מגוון רחב של מטחנות בשר לשם מתן פתרון אופטימאלי לצרכי לקוחותיה ברחבי העולם. כלל המטחנות בשר מיוצרות בגרמניה מנירוסטה איכותית.

      
Junior MEW 710

המטחנה מיועדת לחברות קייטרינג קטנות וכמטחנת גיבוי בקצביה. המטחנה יעילה וחזקה וכמו כן קלה לניקוי באמצעות פרוק הקערה העליונה. ראש טחינה R70
Primus MEW 713

המטחנה מיועדת לחברות קייטרינג וקצביות. ניתן לספק את המטחנה עם ראש טחינה Unger  או Enterprise בהתאם לבקשת הלקוח. ראש טחינה H82/E22.
Eskimo MEW 714

מטחנת בשר מקוררת לחברות קייטרינג וקצביות. מאפשרת עמידה מלאה בתקנות משרד הבריאות. כלל המשטחים הבאים במגע עם הבשר מקוררים.
Eskimo MEW 715

מטחנת בשר מקוררת לחברות קייטרינג וקצביות. מאפשרת עמידה מלאה בתקנות משרד הבריאות. כלל המשטחים הבאים במגע עם הבשר מקוררים. המטחנה כוללת תא לקליטת הבשר הטחון.
חברת mado  מתמחה בפיתוח וייצור מכונות לעיבוד בשר עבור תעשיית המזון כבר יותר מחמישים שנה.
Eskimo MEW 716

מטחנת בשר מקוררת לחברות קייטרינג וקצביות. מאפשרת עמידה מלאה בתקנות משרד הבריאות. כלל המשטחים הבאים במגע עם הבשר מקוררים. המטחנה כוללת יחידה אוטומטית ליצירת המבורגר במשקלים של 90 עד 180 גרם.
Optimo MEW 717

מכונה לטחינת בשר קפוא עד טמפ' של -5ºC. מטחנה ריצפתית המיועדת למחלקות בשר הדורשות תפוקה של כ- 1,200 ק"ג לשעה. מערכת טחינה של Enterprise E32. 
מטחנת בשר אידאלית מבחינת עלות תועלת. נפח קערה 60 ליטר
Optimo MEW 718

מטחנה לטחינת בשר קפוא עד טמפ' של -5ºC. מטחנה ריצפתית המיועדת למחלקות בשר הדורשות תפוקה של כ- 1,000 ק"ג לשעה. מערכת טחינה של Enterprise או Unger 3 או 5 סכינים.
מטחנת בשר ללא פשרות באיכות הגבוהה ביותר. נפח קערה 58 ליטר וראש טחינה B98.
Optimo MEW 719

מטחנה לטחינת בשר קפוא עד טמפ' של -8ºC. מטחנה רצפתית המיועדת למחלקות בשר הדורשות תפוקה של כ- 1,400 ק"ג לשעה. מערכת טחינה של Enterprise או Unger 3 או 5 סכינים.
מטחנת בשר ללא פשרות באיכות הגבוהה ביותר. נפח קערה 80 ליטר וראש טחינה D114. על פי דרישה ניתן לשלב במטחנה מערכת להפרדת סחוס וגידים מהבשר הטחון.

 
המוצרים מתוצרת החברה ידועים באיכותם הגבוהה. החברה מייצרת מגוון מוצרים וגדלים רחב  כפי שיפורט בהמשך.
כלל מוצרי החברה מיוצרים בגרמניה מהמטחנת בשר הקטנה ביותר Junior ועד המטחנה הגדולה ביותר Gigant

מטחנות בשר למטבחים מוסדיים

מטחנות בשר ידניות

שאלת - ציוד מטבחי מוסדי לוגו

שירות, אחזקה ומכירה של ציוד מטבחי מוסדי

phone4, phone, contact, telephone, support, call